SK Moravan Oldřišov
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
menu
Úvod
Klub
Základní informace
Vedení klubu
Trenéři
Historie
Areál
Vstupné
Střelci
Muži A
Muži B
Mládež
Akce
Nábor
Mládežnické turnaje
Odpust
Sportovní ples
Šipkařská liga
Fotogalerie
Partneři
Hostinec
Starý web
Úvod
Klub
Základní informace
Vedení klubu
Trenéři
Historie
Areál
Vstupné
Střelci
Muži A
Muži B
Mládež
Akce
Nábor
Mládežnické turnaje
Odpust
Sportovní ples
Šipkařská liga
Fotogalerie
Partneři
Hostinec
Starý web
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Úvod
Klub
Základní informace
Vedení klubu
Trenéři
Historie
Areál
Vstupné
Střelci
Muži A
Muži B
Mládež
Akce
Nábor
Mládežnické turnaje
Odpust
Sportovní ples
Šipkařská liga
Fotogalerie
Partneři
Hostinec
Starý web
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Mladší přípravka
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Mladší přípravka
Přehled
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Sezóna 2023/2024
-
včera v 15:03
Zápasy od 3. do 9. května
Zápasy pro následující víkend a týden.
Sezóna 2023/2024
-
pá 26. 4. 2024
Zápasy od 27. do 30. 4.
Přehled víkendových zápasů
st 17. 4. 2024
Víkendové zápasy 19. - 21. 4.
Zápasy tohoto víkendu
Všechny články
Výsledky & aktuální program
Poslední zápasy
pátek
3. 5.
Kobeřice
Oldřišov
včera v 17:00
@
tráva
,
Mladší přípravka 1+4 sk.A, 14. kolo
3:16
včera v 17:00
@
tráva
,
Mladší přípravka 1+4 sk.A, 14. kolo
neděle
28. 4.
Oldřišov
Bolatice
ne 28. 4. 2024 11:30
@
tráva, tráva
,
Mladší přípravka 1+4 sk.A, 13. kolo
3:8
ne 28. 4. 2024 11:30
@
tráva, tráva
,
Mladší přípravka 1+4 sk.A, 13. kolo
pátek
19. 4.
Oldřišov
Štěpánkovice
pá 19. 4. 2024 17:00
@
tráva, tráva
,
Mladší přípravka 1+4 sk.A, 12. kolo
15:0
pá 19. 4. 2024 17:00
@
tráva, tráva
,
Mladší přípravka 1+4 sk.A, 12. kolo
Nadcházející zápasy
neděle
12. 5.
Oldřišov
Chlebičov
ne 12. 5. 2024 11:30
@
tráva, tráva
,
Mladší přípravka 1+4 sk.A, 10. kolo
– : –
ne 12. 5. 2024 11:30
@
tráva, tráva
,
Mladší přípravka 1+4 sk.A, 10. kolo
neděle
19. 5.
Rohov
Oldřišov
ne 19. 5. 2024 11:20
@
tráva
,
Mladší přípravka 1+4 sk.A, 9. kolo
– : –
ne 19. 5. 2024 11:20
@
tráva
,
Mladší přípravka 1+4 sk.A, 9. kolo
neděle
26. 5.
Oldřišov
Suché Lazce
ne 26. 5. 2024 11:30
@
tráva, tráva
,
Mladší přípravka 1+4 sk.A, 8. kolo
– : –
ne 26. 5. 2024 11:30
@
tráva, tráva
,
Mladší přípravka 1+4 sk.A, 8. kolo