SK Moravan Oldřišov
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
menu
Úvod
Klub
Základní informace
Vedení klubu
Trenéři
Historie
Areál
Vstupné
Střelci
Muži A
Muži B
Mládež
Akce
Nábor
Mládežnické turnaje
Odpust
Sportovní ples
Šipkařská liga
Fotogalerie
Partneři
Hostinec
Starý web
Úvod
Klub
Základní informace
Vedení klubu
Trenéři
Historie
Areál
Vstupné
Střelci
Muži A
Muži B
Mládež
Akce
Nábor
Mládežnické turnaje
Odpust
Sportovní ples
Šipkařská liga
Fotogalerie
Partneři
Hostinec
Starý web
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Úvod
Klub
Základní informace
Vedení klubu
Trenéři
Historie
Areál
Vstupné
Střelci
Muži A
Muži B
Mládež
Akce
Nábor
Mládežnické turnaje
Odpust
Sportovní ples
Šipkařská liga
Fotogalerie
Partneři
Hostinec
Starý web
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Mladší žáci
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Mladší žáci
Přehled
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Sezóna 2023/2024
-
včera v 15:03
Zápasy od 3. do 9. května
Zápasy pro následující víkend a týden.
Sezóna 2023/2024
-
pá 26. 4. 2024
Zápasy od 27. do 30. 4.
Přehled víkendových zápasů
st 17. 4. 2024
Víkendové zápasy 19. - 21. 4.
Zápasy tohoto víkendu
Všechny články
Výsledky & aktuální program
Poslední zápasy
čtvrtek
2. 5.
Služovice
Oldřišov/Hněvošice
čt 2. 5. 2024 16:30
@
tráva
,
Mladší žáci 1+7 sk.A, 16. kolo
0:0
čt 2. 5. 2024 16:30
@
tráva
,
Mladší žáci 1+7 sk.A, 16. kolo
úterý
30. 4.
Velké Hoštice/Chlebičov
Oldřišov/Hněvošice
út 30. 4. 2024 17:00
@
tráva, tráva
,
Mladší žáci 1+7 sk.A, 13. kolo
16:1
út 30. 4. 2024 17:00
@
tráva, tráva
,
Mladší žáci 1+7 sk.A, 13. kolo
čtvrtek
25. 4.
Oldřišov/Hněvošice
Háj ve Slezsku/Mokré Lazce
čt 25. 4. 2024 17:00
@
tráva, tráva
,
Mladší žáci 1+7 sk.A, 12. kolo
19:0
čt 25. 4. 2024 17:00
@
tráva, tráva
,
Mladší žáci 1+7 sk.A, 12. kolo
Nadcházející zápasy
čtvrtek
9. 5.
Oldřišov/Hněvošice
Strahovice
čt 9. 5. 2024 17:30
@
tráva, tráva
,
Mladší žáci 1+7 sk.A, 15. kolo
– : –
čt 9. 5. 2024 17:30
@
tráva, tráva
,
Mladší žáci 1+7 sk.A, 15. kolo
neděle
12. 5.
Oldřišov/Hněvošice
Šilheřovice/Markvartovice
ne 12. 5. 2024 14:45
@
tráva, tráva
,
Mladší žáci 1+7 sk.A, 17. kolo
– : –
ne 12. 5. 2024 14:45
@
tráva, tráva
,
Mladší žáci 1+7 sk.A, 17. kolo
sobota
18. 5.
Bohuslavice
Oldřišov/Hněvošice
so 18. 5. 2024 14:00
@
tráva
,
Mladší žáci 1+7 sk.A, 18. kolo
– : –
so 18. 5. 2024 14:00
@
tráva
,
Mladší žáci 1+7 sk.A, 18. kolo
Mladší žáci 1+7 sk.A
Název týmu
Z
Zápasy
Skóre
Body
1
Štěpánkovice
11
71:6
33
2
Velké Hoštice/Chlebičov
11
112:19
25
3
Bohuslavice
11
41:62
19
4
Oldřišov/Hněvošice
10
67:36
16
5
Kozmice
10
23:48
10
6
Strahovice
10
24:40
8
7
Šilheřovice/Markvartovice
10
14:57
6
8
Háj ve Slezsku/Mokré Lazce
9
13:97
1