Český TěšínSKMO
3:3(1:0)
so 9. 9. 2023 10:15 @ Český Těšín - tráva, SATUM Krajský přebor mužů, 6. kolo

REGION OPAVSKO: Oldřišov si veze bod

Fotbalisté Oldřišova cestovali v sobotu ráno na horkou půdu Českého Těšína, kde se body nezískávají nikomu snadno. Hosté se však silného soupeře nezalekli, když sahali po šokujícím vítězství. Ještě těsně před koncem vedli dvougólovým rozdílem, ale spokojit se museli s remízou.

Nástup do zápasu vyšel mno­hem lépe domácímu mužstvu, když Osička placírkou pohoto­vě překonal brankáře Godulu - 1:0. Český Těšín měl i nadá­le navrch, takže do šaten odchá­zel s těsným náskokem. Po pře­stávce nastalo velké zmrtvých­ vstání hostů. Oldřišov posadi­la na koně krásná rána Bořuckého, který po narážečce s Uvírou nasměroval balon do víka - 1:1. V 59. minutě přišla otoč­ka, o kterou se postaral Manderla, jehož centr se překvapivě za­brzdil až v síti - 1:2. Manderla se zaskvěl také v 80. minutě, kdy převzal míč od Kubaláka apo učebnicovém blafáku zvýšil na 1:3.

Domácí ovšem neházeli flintu do žita. Bodovou naději ji vykřesal Krucina, který se nejlépe zorientoval v nepřehledné skrumáži - 2:3. Remizu následně zařídil v nastaveni Buryan, když se trefil po standardní situaci - 3:3. „Před zápasem a ještě o poločase bychom bod určitě brali. Ve druhé půli jsme se ovšem výrazně zlepšili a otočili jsme skóre, takže samozřejmě jsme trošku zklamaní. Ze zápasu mám ale velmi dobrý pocit. I když jsme nevyhráli, tak to hodnotím pozitivně. Český Těšín ukázal velkou kvalitu,"  konstatoval oldřišovsky stratég Petr Hlaváček.

Branky: 5. Osička, 85. Krucina, 90+2. Buryan - 59. a 80 Manderla, 53. Bořucký

Sestava Oldřišova: Godula - Fusek, Rother, Kurka, Janík - Manderla (86. Žídek), Uví­ra, Rubý (71. Mezera), Bořucký - Píšala - Kubalák (86. Bolacký)

Trenér: Petr Hlaváček

Zdroj: REGION OPAVSKO