SKMOStonava
0:3
ne 27. 8. 2023 16:30 @ Oldřišov - tráva, SATUM Krajský přebor mužů, 4. kolo

REGION OPAVSKO: Oldřišov dostal výprask

Do Oldřišova minulou neděli dorazil nováček soutěže ze Stonavy, který předtím proti Kobeřicím ukázal, že bude v krajském přeboru kousat. Domácí družina si na něj bohužel nedala pozor, když na vlastním stadionu vyfasovala trojku.

Již začátek zápasu naznačil, jakým směrem se bude utkání vyvíjet. Oldřišovský gólman Godula se totiž nedoho­dl s obránci a poté dostal od Chumchala potupné jesličky - 0:1. Vyrovnání vi­selo ve vzduchu při nájezdu Bořuckého, který bohužel nepotvrdil pověst kanonýra. Změnu skóre poté nezařídil ani Uvíra a krátce po něm znovu Bořucký. Stále ještě před přestávkou nebezpeč­ně pálili Klinger s Manderlou, ale ztrá­tu nesmazali.

Také ve druhé půli dostá­vali domácí fotbalisté lekci z produkti­vity. Stonava byla vysoce efektivní, když nejprve Jatagandzidis obelstil stopera Rothera a poté překonal také Godulu - 0:2. Bodové naděje Oldřišova pak klesly na minimum při rychlém kontru soupeře, který využil Hejda - 0:3. Domácí mohli skórovat pouze po ne­povedeném centru Fuska, který přistál na břevně. „Hodně mě mrzí, že jsme už ve třetím zápase po sobě nedali gól. Zatímco předtím jsme doma pravidel­ně získávali body, teď se nám daří spí­še venku. Proti Stonavě jsme brzy inka­sovali a potom jsme se neuměli prosa­dit. Byli jsme lepším týmem, ale soupeř nám dal lekci z produktivity,“ pozna­menal oldřišovský lodivod Petr Hlavá­ček.

Branky: 3. Chumchal, 52. Jatagand­zidis, 61. Hejda

Sestava Oldřišova: Godula - Fu­sek (83. Vitoul), Rother, Kurka, Me­zera (57. Janík) - Píšala (57. Továrek), Klinger, Manderla, Uvíra (83. Bolacký) - Prokša (64. Rubý), Bořucký

Trenér: Petr Hlaváček

Zdroj: REGION OPAVSKO